Feyenoord Centraal
Ado Den Haag Ajax AZ FC Groningen FC Twente FC Utrecht Feyenoord Go Ahead Eagles Heracles NAC NEC PEC Zwolle PSV Roda JC RKC SC Cambuur SC Heerenveen Vitesse

Zo reageerde de voetbalwereld op het afscheid van Dirk Kuyt

Thumbnail for 14654

Dirk Kuyt (36) stopt na negentien jaar profvoetbal. De Katwijker speelde bij FC Utrecht, Feyenoord, Liverpool, Fenerbahçe en opnieuw Feyenoord. Kuyt speelde 104 interlands voor Oranje en bereikte met het Nederlands elftal in 2010 de WK-finale en won brons op het WK van 2014 in Brazilië. Zo reageerden (ex-)teamgenoten op zijn besluit om te stoppen.

FEYENOORD

| Vijf seizoenen @Kuyt bij Feyenoord, samengevat in een clip van tweeënhalve minuut… Genieten! #DirkBedankt pic.twitter.com/dLpf5bV1zz
— Feyenoord Rotterdam (@Feyenoord) 17 mei 2017

LIVERPOOL

Thanks for the memories, @Kuyt! pic.twitter.com/Mv2d6BzwBQ
— Liverpool FC (@LFC) 17 mei 2017

MARK VAN BOMMEL

Ongelooflijk voorbeeld, op en naast het veld. Veel voor zijn carrière gedaan, nog meer voor gelaten. Een speler die je altijd in je team wilt hebben. Of het nou kolonisten van katan, dubbel king of een simpel potje pesten is… altijd 100%. Fantastische carrière met een ongelooflijk mooie afsluiting. 3x scoren ipv 2x geel
Een bericht gedeeld door Mark van Bommel (@markvanbommel6) op17 Mei 2017 om 1:04 PDT

PIERRE VAN HOOIJDONK

https://t.co/9kUzEy9VC0
— Pierre van Hooijdonk (@pierrevh17) 17 mei 2017

ERIC BOTTEGHIN

It was a honour to play with you Dirk. God bless you in this new chapter of your life. #legend #captain
Een bericht gedeeld door Eric Botteghin (@ericbotteghin) op17 Mei 2017 om 10:13 PDT

LEX IMMERS

Geweldig om op deze manier je carrière af te sluiten. Het ga je goed, Dirk! #DirkBedankt
Een bericht gedeeld door Lex Immers (@leximmers) op17 Mei 2017 om 9:22 PDT

JENS TOORNSTRA

Thanks for everything LEGEND!
Een bericht gedeeld door Jens Toornstra (@jenstoornstra) op17 Mei 2017 om 1:22 PDT

ELJERO ELIA

#thankskingkuyt
Een bericht gedeeld door Eljero Elia (@eljeroelia) op17 Mei 2017 om 8:16 PDT

ROY MAKAAY

A pleasure to play together in the Dutch national team and work together in the last two seasons at @feyenoord.rotterdam. Be proud of such an amazing career Dirk @Kuyt!
Een bericht gedeeld door Roy Makaay (@roymakaayofficial) op17 Mei 2017 om 1:35 PDT

JAN-ARIE VAN DER HEIJDEN

Voorbeeld, leider en inspirator! Bedankt voor alles! #dirkbedankt
Een bericht gedeeld door Jan-Arie van der Heijden (@janarievanderheijden) op17 Mei 2017 om 1:53 PDT

RYAN BABEL

Up most respect for my old teammate @kuyt ! Not only are you a great human being but u are one of the best examples/idols for young football players who can learn with dedication and hard work u can accomplish goals… Dirk thanks for looking after me at my time in @liverpoolfc and i wish you good luck with your life after football #YNWA
Een bericht gedeeld door Ryan Babel (@ryanbabel) op17 Mei 2017 om 11:54 PDT

LEROY FER

Proud to have played with you. Thank you for all the memories @kuyt #LivingLegend
Een bericht gedeeld door Leroy Fer (@leroyfer8) op17 Mei 2017 om 11:58 PDT

KEVIN STROOTMAN

An example to many people. You finished your career in style #ThanksKingKuyt @kuyt
Een bericht gedeeld door Kevin Strootman (@kevinstrootman) op17 Mei 2017 om 9:54 PDT

Deel dit bericht

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Algemeen voetbalnieuws